Mozzik zbulon titujt e këngëve në album (FOTO)

By

Më në fund, Mozziku ka zbuluar titujt e këngëve në album.

Përveç kësaj, ai njoftoi të gjithë fansat e tij se tri kënge me videoklipe do të dalin deri më 31 korrik, pikërisht në ditën kur edhe albumi do të publikohet.

Në mesin e titujve mund të vëreni edhe “Hana” – një këngë kushtuar vajzës së reperit. Poashtu janë vetëm dy bashkëpuni, ai me vëllanë e tij Getinjon dhe me Kidën e cila quhet “Kerkun”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm