Kidda përballë Edon Zhegrovës në “Haje ose Thuaje”

By

Këngëtari i mirënjohur, Kidda ishte i ftuar së fundmi në NIN me Alaudin Hamitin.

Pas një intervistë personale dhe të sinqertë, i erdhi koha edhe rubrikës më të ndjekur të emisionit.

Kësaj here, në “Haje ose Thuaje” ishte për Kidda përballë Edon Zhegrovës.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm