Samanta Karavella na bëri të qajmë me këngën e re!

By

Samanta ka publikuar këngën e saj të re ashtu siç paralajmëroi.

Kënga e re titullohet “Mama” dhe është shoqëruar me videoklip.

Tematika e këngës është për një baba që braktis familjen dhe lëndon nënën sistematikisht.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm