Këto janë dy bashkëpunimet në albumin e Noizyt!

By

Rep artisti Noizy ka njoftuar se me 3 prill publikohet albumi i tij më i ri “Epoka” ku në ballinë do e shohim artistin me një imazh digjital ku shihet si fëmijë.
Në këtë projekt ku janë 15 këngë do të jenë vetëm dy duete, një me Varrosin dhe tjetra me Lil Kolin.
Ky album është stampuar me logon e Universal Music të cilët do të bëjnë distribuimin e tij./Prive.al

View this post on Instagram

Albumi EPOKA 03/PRILL

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Artikuj të ngjashëm