Albumi i parë i Taynës është gati

By

Karantina po na bën ti njohim më shumë artistët tanë, e kjo pasiqë kanë më shumë kohë në dispozicion.

Tayna sot përmes lojës E kam bërë / Se kam bërë na dha shumë informacione për të.

E para është se nuk ka qenë asnjëherë e dashuruar dhe se nuk e sheh veten në lidhje me një koleg.

Teksa në anën profesionale, përpos klipit të ri që e ka gati shumë shpejt do të publikoj edhe album i cili ka përfunduar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm