Atraktive dhe super seksi – nëse ju ka ikur kënga e re e Lorit, duhet ta dëgjoni (VIDEO)

By

Me tekst të Aida Barakut e me muzikë të Armend Rexhepagiqit, këngëtarja Loreta Kaçka solli këngën solo të radhës.

Ritmike dhe tejet dinamike, projekti i saj i ri e sjellë Lorin atraktive dhe super seksi edhe në skenat e klipit.

Ndonëse i këndon dashurisë dhe një ndarjeje, mënyra se si e sjellë Lori këtë këngë të bën të vallëzosh pa u ndalur.

Derisa vet këngëtarja, po duket tejet bukur në klipin e saj, duke sjellë edhe plot gjallëri në disa prej skenave të spotit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm