Ish bashkëshortja e Shkëlzen Berishës tmerrohet ditën e sotme!

By

Ish bashkëshortja e djalit të kryeminsitrit, Sali Berisha, Sadija, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Suedi ditën e sotme ka përjetuar disa momente mjaft të tmerrshme.

Një sulm terrorist i cili ndodhi në Suedi me ç’rast humbën jetën pesë persona e mbetën të plagosur dhjetra të tjerë ishte edhe shkaku kryesor i tmerrit të sotëm të ish bashkëshortes së Shkëlzenit.

Ajo po kalonte afër kësaj ngjarje të cilën njëherit e kaloi si është më së miri e pa pasoja por jo edhe pa frikë.

Përmes Facebook-ut Sadia rrëfeu momentet e saj të tmerrit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm