Zbulohet në detaje arsyeja e udhëtimit të Ledrit në Dubai

By

Së fundmi, Ledri Vula ka udhëtuar drejt Dubait me Sara Hoxhën dhe vogëlushen, Poem Blu.

Asaj kohe Prive pat raportuar se çifti nuk kishin udhëtuar për në vendin arab vetëm për pushime.

Ledri po përgatiste një videoklip të ri dhe Prive ka zbuluar akoma më shumë detaje në lidhje me projektin e ri.

Ndiqni të plotë materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm