Rina dhe SinBoy izolohen për të përfunduar albumin

By

Këto ditë pritet publikimi i klipit të ri të çiftit Rina Balaj dhe Sinboy.

“Sari” është kënga e tretë në seri që e sjellin dyshja, teksa e katërta në gjithë krijimtarinë e tyre.

Por ky numër do të shtohet pasiqë Rina dhe SinBoy aktualisht janë duke punuar në albumin e tyre që do të vij në duo.

Puna për të ka nisur që në janar e për këtë arsye ata po qëndrojnë në Durrës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm