Familja Kardashian po shtohet edhe me një fëmijë

By

Familja Kardashian po shtohet dhe kësaj here Kourtney Kardashian është në pritje të ëmbël.

Nëna e tre fëmijëve njoftoi se ishte në pritje të fëmijës së saj të katërt me një shenjë të punuar me dorë, ku shkruante “Travis, jam shtatzënë” të cilën e shfaqi teksa bashkëshorti i saj, Travis Barker, performonte në skenë. Ky do të jetë fëmija i saj i parë me Barker.

Kardashian, 44 vjeç, ndau një video të saj duke mbajtur shenjën dhe duke u hedhur në audiencë në faqen e saj në Instagram. Barker, 47 vjeç, gjithashtu ka shpërndarë videon.  /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm