Nuk ka pushim për Stresin – reperi jep lajmin e ri (FOTO)

By

Stresi nuk e ka ndërmend të ndalet.

Reperi nga Shqipëria, i cili muaj më parë është liruar nga burgu për shkak se u kap me drogë dhe armë vitin e kaluar në Tiranë, po vazhdon të punojë në projekte të reja.

Së fundmi, ai njoftoi se një projekt i ri muzikor vjen së shpejti.

“Një tjetër hit”, ka shkruar reperi poshtë një fotografie të shkëputur nga videoklipi.

“Nuk o veç Gang”, është kënga e tij e fundit të cilën e solli rreth dy javë më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm