Kim Kardashian ‘thyen rrjetin’ në paraqitjen e saj publike

By

Kim Kardashian ka marrë vëmendjen e gjithë publikut me daljen e saj të fundit.

Ylli i ‘Keeping up with the Kardashians’ bëri një hyrje tronditëse, kur u shfaq e mbuluar plotësisht me kostum të zi lëkure nga koka deri te këmbët, derisa hyri në hotelin Ritz-Carlton në Central Park South.

Kardashian ka mbërritur për shfaqjen e ‘Met Gala 2021’.

Veshja e Kim Kardashian, e gjitha në lëkurë të zezë, përfshinte çizme me taka stiletto, pallto të gjatë dhe mbulim të plotë të kokës me një vrimë në pjesën e flokëve që bishti i flokëve të shihej nga mbrapa.

Ndryshe ‘Met Gala’ do të mbahet ditën e nesërme me 13 shtator.

Artikuj të ngjashëm