Thyhet Instagrami i aktores së njohur shqiptare: “Njerëzit e ligë do t’i luftojë deri në fund…”

By

Aktores së njohur shqiptare dhe shumë të dashur për publikun, i është thyer profili në Instagram.

Gresa Pallaska, njoftoi përmes Facebook-ut, se dikush ia ka hakuar faqen dhe ftojë të gjithë miqtë që ta kontakojnë në Facebook, deri në rikthimin e Instagramit.

Pallaska tha se është duke u marrë me këtë punë dhe se njerëzit e ligë do t’i luftojë deri në frymën e fundit.

Ajo kishte mijëra ndjekës në Instagram dhe pëlqehej shumë për fotografitë që postonte, si nga jeta profesionale ashtu edhe nga ajo private.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm