Kjo është arsyeja pse Semi Jaupaj nxitoi të publikonte këngën e re

By

Ndonëse qershori ka ardhur me shumë të reshura të shiut, kënga e re e Semi Jaupajt na solli shumë energji pozitive.

Ajo ka lansuar këngën e re me titull “My Lova” nën tigujt e së cilës do të duam të jemi në një plazh larg punës dhe problemeve të përditshme.

Ajo ka zbuluar se projekti i saj i ri u publikua më herë seç ishte planifikuar, për të përkuar me ditën e lindjes së babait të saj. Semi ka ndarë një video ku shfaqet krah babait të cilit po i tregon klipin e ri.

“Projektin tim të radhës e nxitova dhe ja arrita ta nxjerr në kohë si dhurate ne ditën tënde të lindjes. Gezuar Ba’ të dua sa qielli, sa toka! #lova”- shkruan Semi.

Artikuj të ngjashëm