Sa të dashur ka pasur në të kaluarën Armina Mevlani? (VIDEO)

By

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, muaj më parë në Prive foli për të kaluarën e saj përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” në Prive.

Sa të dashur ka pasur ajo në të kaluarën, kur po mendon të bëhet nënë?

Këto dhe shumë gjëra të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm