Elvana Gjata shfaqet tejet seksi nga Spanja (FOTO)

By

Pas projektit të fundit ‘Fustani’ dhe koncerteve muzikore, Elvana Gjata i ka ndarë ca ditë për shëtitje në Europë.

Pasi vizitoi motrën në Gjermani, këngëtarja është shfaqur tashmë nga Spanja.

Në fotografinë e fundit të ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, e veshur në të bardha, këngëtarja shkëlqen me veshjen e cila ekspozon goxha nga linjat trupore të Gjatës.

Se çfarë fshihet pas këtyre fotove, set apo videoklip i ndonjë projekti të ri, këtë mbetet që ta kuptojmë në ditët në vazhdim… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm