Lena Kryeziu flet për raportin profesional dhe personal me bashkëshortin e saj

By

E ftuar për intervistën më të shkurtër për Prive ishte aktorja e njohur Lena Kryeziu.

Në pak sekonda ajo zbuloi shumë gjëra për veten; Cili është pengu i saj më i madh, jetën seksuale tani si prindër si dhe raportin me bashkëshortin e saj.

E martuar më regjisorin Ilir Bokshi, aktorja tregon se ku grinden më shumë, në aspektin profesional apo personal.

Zbulojeni duke ndjekur videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm