Samanta gati këngën e verës! (VIDEO)

By

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, e ka gati këngën e verës.

Bëhet fjalë për Samantën, e cila e ka përgatitur projektin e ri muzikor dhe pritet ta lëshojë së shpejti.

Gjithçka është realizuar në Shqipëri.

Të gjitha detajet rreth këtij lajmi i kuptoni duke klikuar përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm