Adele është martuar fshehurazi?

By

Fansat e Adele besojnë se këngëtarja mund të jetë martuar fshehurazi me Rich Paulin pasi panë atë që dukej të ishte një shenjë në pjesën e pasme të një prej fotove të saj të fundit.

Ylli i Hello, 34, u shfaq në rrjetet sociale këtë javë për të festuar çmimin e saj të parë Emmy për koncertin e saj televiziv, Adele: One Night Only.

Duke ndarë një sërë fotosh të saj me statujën e çmimit, ajo u tha ndjekësve të saj: “Jam kënaqur shumë. Faleminderit @mrbenëinston që më dhatë këtë raund këtë pasdite!! Faleminderit shumë @televisionacad, jam shumë e nderuar që e marr këtë”.

Ndërsa shumica e fansave sapo u mahnitën nga vlerësimi i saj i fundit, fansat sy shqiponjë u investuan më shumë në foton e fundit, duke treguar çmimin në tryezën e kafes së Adelës.

Adele InstagramBloody hell I?m pleased as punch! Thank you @mrbenwinston for dropping this round to me this afternoon!! Trust me to officially have an EGO Thank you so much @televisionacad , I?m so so honored to receive this. Big up to everyone involved. @griffithobservatory thank you for letting me sing up on your mountain and big love to all the other nominees x

Së shpejti ata vunë re se kishte një lojë në tavolinë e cila ishte personalizuar për “The Paul’s” (përfshirë vendosjen e gabuar të apostrofit), duke sugjeruar që Adele mund të ishte martuar me Rich, 40 vjeç, në fshehtësi.

Ndjekësit e saj komentuan: “The Paul”, a je martuar?!” dhe “Nuk mund të them nëse jam më i emocionuar për këtë apo i mërzitur nga vendosja e gabuar e pikësimit”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm