Klaudia pas Amicit nis pushimet

By

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa e cila së fundmi ishte pjesë e spektaklit të njohur Italian ‘Amici’ ka disa javë që është kthyer në Shqipëri.

Nga Italia mori me vete tiketën e një vendi pune atje si balerinë profesioniste.

E derisa të filloj sezoni i ri i këtij program ajo është duke shijuar pushimet në Ksamil.

Klaudia është e martuar me koreografin Albi Nako, dhe ai po e shoqëron në pushime, Pepën./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm