Tha se nuk kishte asnjë shok, reagon miku i ngushtë i Stresit

By

Stresi vazhdon të jetë një nga lojtarët më dinamik dhe më të komentuar brenda shtëpisë së BBVK.

Në ditët e para ai tha se nuk kishte pasur asnjë mik të vertetë në jetë gjë që mori shumë vëmendje në publik.

Për Prive erdhi miku i tij i ngushtë Ols Nazari për të folur për tepër për miqësinë me Stresin.

Ndiqni të plotë intervistën e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm