Fjolla Morina shfaq të dashurin (FOTO)

By

Jo shumë kohë më parë, Fjolla Morina dha sinjalet e para se historinë e hidhur të së kaluarës e kishte lënë prapa krahëve dhe përpara e prisnin ditë të mira.

Një unazë e veturë luksoze ishin dy prej dhuratave që në një mënyrë i dhanë formë lidhjes së re që Fjolla kishte nisur.

E duket se këngëtarja është aq e lumtur dhe po shijon çdo moment të mundshëm saqë po kujdeset që gjithçka të mbaj në privatësi maksimale.

Deri sot, ajo nuk ka postuar as edhe një foto të vetme me të dashurin e saj por duket se varshmëria me rrjetin social Snapchat paksa e ka tradhëtuar Fjollën që s’është duruar ta ekspozojë personin e zemrës, megjithëse sërish duke mos ia shfaqur fytyrën.

‘Beba jem’ – ishte diçitura e këngëtares në këtë fotografi. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm