Dy super-artistë shqiptarë po vijnë në një bashkëpunim!

By

Këtë verë, tingujt më të bukur do t’i sjellin dy artistët shqiptarë  në një bashkëpunim.

Bëhet fjalë për Dhurata Dorën dhe Don Xhonit. Prive ka mësuar së të dy po bëhen bashkë për një këngë.

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua zbulon të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm