LEDRI ËSHTË SINGLE!

By

Statusi i Ledri Vulës gjithnjë ka qenë objekt diskutimi sidomos për gjininë femërore.

Mediat shpeshherë kanë raportuar për partneret e mundshme të këngëtarit.

Informacioni i fundit që ka qarkulluar në shtypin rozë është ai i lidhjes së tij me Adela Sollakun, vajzën e ish-prokurorit të përgjithshëm të Shqipërisë Theodhori Sollaku.

Ledri është parë në shoqërinë e Adelës dhe ka qenë në lidhje me të para disa kohësh mirëpo më nuk janë bashkë.

Sipas disa burimeve të Prive lidhja e Vulës me vajzën nga Shqipëria ka përfunduar këtë verë.

Vajza, vraponi dhe zini rendin, Ledri është single!. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm