Ana Lleshi po debuton në industrinë e muzikës: “Vendimi erdhi në një periudhë shumë…”

By

Kësaj here, Ana Lleshi rrëfeu para kamerave të gjitha detajet për videoklipin e saj të ri. Ajo së shpejti do të debutojë në industrinë e muzikës dhe na tregoi pak nga prapaskenat e videoklipit.

Por jo vetëm kaq! Me të ishte edhe Atdhe Xharavina i cili do të jetë protagonist në klipin debutues.

Një pyetje vjen natyrshëm: Pse tani dhe pse pikërisht në muzikë?

Ana Lleshi na tregon vetë për vendimin e saj i cili erdhi pas daljes nga “Për’puthen”.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm