Këngëtarja e famshme bëhet nënë për herë të parë!

By

Këngëtarja e hitit “Love me like you do”, Ellie Goulding, është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka dhënë bashkëshorti i saj, Caspar Jopling, përmes postimeve në rrjete sociale.

“Mami dhe bebi janë të dy të shëndetshëm dhe të lumtur! Jemi shumë mirënjohës. Unë nuk flas për vëmendjen publike që vjen me punën e Ellie-t, por gjatë këtij momenti magjik dhe personal ne do e vlerësonim shumë nëse do të na lejonit të shijojmë privatësinë tonë… Faleminderit”, shkroi Caspar në një postim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm