I fundit: Blero i propozon Afronës (FOTO)

By

Blero dhe Afrona janë martuar! Kësaj rradhe me të vërtetë!

Ngjarja ka ndodhur sonte ku sipas gjasave, Blero i ka propozuar bukuroshes me një unazë të shtrenjtë diamanti teksa festa ka vazhduar në prani të miqve të çiftit.

Lajmin e ka bërë të ditur Afrona e cila në një imazh ku në fokus ka unazën teksa në dorë mban një trëndafil të kuq shprehet: ‘Unë thash po’

Ndërkohë Blero ka postuar foto me rrethin shoqëror nën mbishkrimin: ‘Koha për të festuar teksa përhajër ia ka bërë vëllai i tij, Burimi.

URIME ÇIFTIT! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm