A flasin mes vete Mixey dhe Capital T? (VIDEO)

By

Producenti i njohur shqiptar është rikthyer me një super-studio të cilën e ka hapur kohëve të fundit.

Në një intervistë për Prive, Mixey zbulon shumë gjëra, mesin e tyre edhe shumë bashkëpunime të cilat janë në rrugë për t’u realizuar.

Ndër të tjerash, Mixey tregon raportet e tij më Capital T – këngëtarin me të cilin deri vonë kishte marrëdhënie të mira, por të dy i ndanë rrugët dhe nuk po punojnë më bashkë.

Intervista e plotë në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm