Pritët mjaftueshëm: Samanta po vjen me këngën e re

By

Vera përfundoi dhe hitet paksa u harruan, ndërsa tani është koha që këngëtarët shqiptarë ta rikuperojnë raportin e tyre me publikun, duke iu sjellë këngë të reja.

Dhe kësaj rruge është edhe Smanda Karavella.

Knëgatarja tiranase ka zbuluar se e ka përfunduar incizimin e këngës së saj të re dhe se së shpejti adhuruesit e saj do e dëgjojnë.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka shkruar se e ka realizuar këngën “Humbur”, dhe se me 19 nëntor pritet publikimi i saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm