Angela Martini dhe bashkëshorti i saj nisin pushimet në këtë vend të botës

By

Në mediat rozë, një nga lidhjet më të përfolura ishte martesa e modeles shqiptare, Angela Martini me biznesmenin rumun, Dragos Savulescu.

Përkundër problemeve ligjore që kishte burri i saj, çifti janë nisur drejt Filipineve për pushime luksoze.

Këtë e bëri të ditur modelja me disa postime në llogarinë e saj. Nën një foto që ajo ka ndarë shkruan, “Jeta është qesharake: Ishte një kohë kur unë isha e izoluar dhe të gjithë ishin të lirë. Tani, unë jam e lirë dhe të gjithë janë të izoluar…” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm