Çka mund të ndiqni këtë të Shtunë në Prive ?!

By

Edicioni i kësaj jave i emisionit Prive vjen me përplot materiale interesante. Leonora dhe Gold AG, emrat e projektit ‘Pushkë e çifteli’ vijnë në një intervistë me gazetaren Maki Bajrami.

Leonora tregon se pse zgjodhi Gold AG për projektin që e riktheu në skenë.

Vëllezërit Mozzik dhe Getinjo flasin për projektin e përbashkët që publikohet së shpejti dhe mes tjerash zbulojnë datën e lançimit të këtij dueti.

Në intervistën 60 sekondëshe këtë javë protagonist Young Zerka! Detaje nga edicioni i 66-të i Berlinales

Sa zgjojnë interesim pozimet nudo të yjeve ?! Si shkoi premiera e filmit ‘Distant Angels’ ?!

Këto dhe të tjera, të Shtunën me fillim nga ora 19:00. Prive emision me Liberta Spahiun.

Artikuj të ngjashëm