‘Bomba’ ndryshe s’është: Fjolla Morina tejet e nxehtë në fotot e fundit

By

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë dhe mbetet një ndër emrat që lajmet për të kapin interesim të madh e kanë audiencë.

Me një karakter të sinqertë e pa komplekse me një pamje që jo rrallë herë bëhet temë diskutimi të formave trupore.

uk na ka befasuar me ndonjë projekt muzikor kohëve tw fundit, prej këngës së fundit’ Gangsta’ ku erdhi me risi si në çdo projekt të saj. D

uket se këngëtarja është në përgatitje të një projekti pasi që ka realizuar një set fotografish dhe ka paralajmëruar një projekt të ri.

A do të jenë vetëm fotografi apo dhe ndonjë projekt në muzikë që do pasojë fare pak rëndësi, kryesorja Fjolla po duket shumë e nxehtë në këto ditë vjeshte. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm