Keith rrëfehet për sëmundjen dhe rikuperimin e Adrianës

By

Keith Groeneveld këtë javë ishte në Prive ku foli për gjendjen shëndetësore të Adriana Matoshit.

Si e mori vesh ai për sëmundjen e Adrianës, pse ndodhi ndërhyrja më herët se që ishte planifikuar, si e përballoi Adriana sëmundjen e saj, këto e shumë të tjera mund t’i dëgjoni në rrëfimin e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm