E premtuan hitin verës: Alban Skënderaj dhe Elgit Doda publikojnë këngën

By

Para disa ditësh, Elgit Doda paralajmëroi bashkëpunimin e dyshes, duke e cilësuar si një këngë qe do ta dëgjojmë gjithë verës.

Kurse sot projekti i ri i realizuar nga Elgit Doda dhe Alban Skënferaj u publikua.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm