Gena po sjell projekt të ri me këtë artist

By

Artisti i radhës që publikon këngë të re është edhe Gena. Për ndryshim nga projekti i fundit tani po vjen në bashkëpunim.

Kënga që solli në mars titullohet “Mall për ty”, dhe u publikua vetëm si audio.

Tani ai po vjen në bashkëpunim me Olsi Bylyky, mirëpo detaje të tjera këngëtari nuk ka ndarë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm