Ish kapiteni Cana ka ditëlindjen, festë në mes qirinjsh e balonash

By

Ish-kapiteni i kombëtares, Lorik Cana po feston ditëlindjen e tij. Cana që është pensionuar nga futbolli, këtë të premte mbushi plot 25 vjeç.

Ka kohë që ai është zhvendosur në Itali, ku po jeton me bashkëshorten dhe djalin e tij Boikenin. Ditën e sotme, Loriku feston ditëlindjen dhe partnerja e ka surprizuar futbollistin me një festë në oborrin e vilës së tyre luksoze në Itali.

Me balona e qirinj, Monika, gruaja e Canës e ka uruar bashkëshortin e saj, e imazhet nga festa I ka publikuar në rrjete sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm