Aktorja e famshme lahet topless në Greqi (FOTO)

By

Elizabeth Hurley, aktorja e famshme amerikane, është larë topless gjatë pushimeve të saja në Greqi.

Aktorja 53 vjeçare ka publikuar një video të sajën duke notuar dhe duke djegur kalori gjatë kohës sa po pushon në këtë vend europian.

Në këtë video, aktorja Elizabeth shihet e veshur në një palë rroba banje të bardha, ndërsa është krejt pa të sipërmen.

“Në përpjekje për të djegur kalori”, ka shkruar Elizabeth në një video që ka publikuar në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm