Gigi Hadid habit me veprimin e fundit ndaj Zayn Malik

By

Gigi Hadid nuk po e fsheh mbështetjen e saj për Zayn Malik.

Siç mund ta dini, Gigi dhe Zayn dikur ishin një nga çiftet më të dashur në internet. Dyshja u takuan për gjashtë vjet, dhe në shtator 2020, ata mirëpritën një vajzë së bashku, të quajtur Khai.

Menjëherë pas ditëlindjes së parë të Khai-t, marrëdhënia e Gigi-t dhe Zayn-it mori fund të papritur pas raportimeve për një grindje fizike mes Zayn dhe Yolanda Hadid, nënës së Gigi-t.

Pasi e gjithë kjo u bë publike, nuk ishte çudi kur mësuam se Zayn dhe Gigi kishin vendosur t’i jepnin fund lidhjes së tyre. Edhe pse, që nga ajo kohë, ish-ët duket se kanë mbajtur një marrëdhënie të fortë bashkëprindërore ndërsa vazhdojnë të rrisin Khai.

Së fundmi, Gigi tregoi mbështetje për Zayn – i cili u kthye në sy të publikut në fillim të këtij muaji me publikimin e këngës së tij të parë solo në dy vjet, “Love Like This” – duke bërë një pëlqim në postimin e tij të fundit në Instagram.

Në fotografinë të cilën ai e ndau në faqen e tij të hënën, Zayn shfaqet pa këmishë me shpinë nga kamera, i ulur përpara një pianoje të kuqe – ndoshta një aluzion për më shumë muzikë në të ardhmen.

Ndjekësit e tij panë se Gigi ishte në mesin e njerëzve që pëlqyen imazhin e artistit.

Lëvizja e fundit në lidhjen e tyre sugjeron se Gigi dhe Zayn, të cilët janë bashkë prindër të vajzës së tyre Khai, janë në marrëdhënie të mira pas ndarjes së tyre.

View this post on Instagram

A post shared by Zayn Malik (@zayn)

Artikuj të ngjashëm