S’ndalojnë dhuratat për Adelina Tahirin (FOTO)

By

Vetëm edhe pak ditë kanë mbetur derisa Adelina Tahiri ta sjellë në jetë djalin e saj i cili do të quhet Jon.

Para ca ditësh, këngëtatarja pati ‘Baby shower’ të mbajtur në Maqedoni, dhe që atë ditë dhurata për të skanë të ndalur.

Kësaj radhe, Adelina na njoftoi me çantat e saj të reja nga marka Louis Vuitton, të cilat i postoi në instastory.

Adelina dhe burri i saj maqedon po bëhen prindër për herë të parë dhe natyrisht se dhuratat s’do mungojnë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm