Buta specifik, kështu është femra seksi për të (VIDEO)

By

Emri i tij këtë verë bëri një bujë të madhe në rrjete sociale e media rozë.

Është ai, djali ferizajas që po ngritët në piedestalin e famës dita ditës.

Buta, që njihet për një stil unik në muzikë e tekste interesante që bëjnë fjalë për jetën e paranë në përgjithësi, është i riu që po sjellë revolucion në repin kosovar.

Edhe kënga e tij e fundit “Mbi re” me reperin e famshëm Ledri Vula, u prit me entuziazëm nga publiku, e nga vajzat ai është i simpatizuar.

Por një vajzë seksi për butën, ka disa specifika.

Në intervistën ’60 sekondëshe’ për Prive, ai ka thënë se “seksi girl’ për të është një vajzë e hollë, e bukur dhe që vishet mirë.

Dhe një të tillë të hollë e me stil, tashmë ai e ka gjetur. Reperi është në lidhje dashurie me këngëtaren Edon Vatoci. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm