Nëna e Rita Orës na tregon si t’i mbajmë grerëzat larg nesh (FOTO)

By

Nëna e Ritës, Vera Ora aktualisht është me pushime në bregdetin shqiptar.

Ajo, si gjithë njerëzit e tjerë i ka bezdi grerëzat dhe bletët, natyrisht nga frika se mos e pickojnë.

Por, mesa duket ajo zgjodhi këtë problem dhe e ndau edhe me neve.

Vera postoi një instastory me anë të cilit tregoi se nëse djegim kafe, grerëzat dhe bletët nuk afrohen.

Me siguri kjo formulë do t’ju ndihmojë tani e tutje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm