Ermali: ‘Ka ardhë koha me u dobësu’

By

Ermal Fejzullahu duket se i ka marrë mjaft seriozisht fitnesin dhe ushtrimet.

Pak ditë pasi njoftoi se i është qasur kësaj pune me përkushtim, këngëtari ka postuar një foto bashkë me trajnerin e tij nën mbishkrimin ‘ka ardhë koha me u dobësu’

Me gjasë për Ermalin as mbrëmja e së dielës nuk përbën përjashtim nga ushtrimet.

Ndryshe, ky vit për të po përfundon si tejet i suksesshëm me prodhime muzikore që rezultuan hite të pakontestueshme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm