Aksidentohet rëndë vëllau i Stresit

By

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë ku në një aksident trafiku është lënduar vëllau i madh i reperit Stresi.

Në një imazh të postuar nga Arkimedi ku shihet vetura e dëmtuar ai ka shkruar:

Do Doja Me Gjithe Shpirt me Gjak me gjithcka cfare kam te isha une i aksidentuar ne vendin tend Sepse Gjithmon tek njerzit e mire ndodhin te tilla raste . une dhe familja shoqeria koleget e tu te punes po presim qe ti ta hedhesh kete tragjedi Vllai Im I Shtrenjt Reneo Lushaj te gjithe lutemi per ty sonte Allahu Do te ndriçoje rrugen tende dhe do bohesh mire

Screenshot_2016-02-13-02-21-35

Artikuj të ngjashëm