Bebe Rexha me një rol filmik!

By

Bebe Rexha do të bëjë debutimin e saj të parë si aktore në filmin “Queenpins”, përkrah aktores amerikane, Kristen Bell.

Bebe ka publikuar në Instagram një foto të shkëputur nga një lajm dhe ka shkruar se po pret me padurim këtë projekt të ri.

“Queenpins” ndjek një amvise (Bell) të lënë nga burri i saj dhe shoqëria, e cila vendos të marrë përsëri kontrollin e jetës së saj duke filluar në një klub të paligjshëm të kuponëve.

Kjo përfundon duke mashtruar miliona dollarë nga kompanitë e mëdha të ushqimit ndërsa bënte marrëveshje me kolegët e tjerë.

Aron Gaudet dhe Gita Pullapilly po ashtu qëndrojnë prapa kësaj ngjarjeje, të cilët njëherësh kanë shkruar edhe skenarin.

Artikuj të ngjashëm