Kush po kujdeset sot për Renee-n?! (Foto)

By

Vajza e Nora Istrefit është bërë një ndër personazhet e vegjël më të dashur për publikun. Nuk mungon ditë në shtypin e shkruar.

E vogëla e Norës dhe Robertit është duke pranuar shumë dashuri e sidomos atw nga familja.

Nëna e Norës sot ka nxjerr në shtëtitje mbesën e saj. Të dyja duket që janë duke shijuar natyrën në një ndër vendet më të frekuentuara për relax në kryeqytet, Gërmi?!./Prive.al

nora renee

Artikuj të ngjashëm