Ky është ushqimi i preferuar i Aida Doçit gjatë Ramazanit (VIDEO)

By

Aida Doçi ka treguar cili është ushqimi i saj i preferuar gjatë muajit të Ramazanit.

Ajo poashtu ka folur edhe për mirësitë që sipas saj sjell ky muaj i shenjtë.

Në intervistën më poshtë e kuptoni çfarë bën artistja gjatë kësaj periudhe dhe më shumë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm