Kështu do duket sonte Andrra në hapjen e dyqanit

By

Mbrëmja e sotme shënon hapjen e një sipërmarrje të re për Sinan Hoxhën dhe Andrra Destanin.

Këngëtari dhe bashkëshortja e tij nisin dyqanin ‘Andrra Couture’ dhe për këtë ditë të veçantë, është përkujdesur edhe në pamje.

Ka qenë grimeri Arbër Bytyqi që na ka shuar kuriozitetin për Andrrën, sytë drejt të cilës do jenë sonte.

Se si do duket Andrra, na e tregon videoja e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm