Donjeta Morina publikon këngë të re (VIDEO)

By

Donjeta Morina ka publikuar këngën e re.

Projekti muzikor quhet “Rrena” dhe është i shoqëruar me videoklip.

Kjo këngë pason cover-in me Burak Vehapin nga grupi Fama “Harrom” të publikuar javë më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm