Vjen balada prekëse e Dafina Dautit

By

Këngëtarja Dafina Dauti tashmë ka publikuar me klip këngën e saj ‘Sekreti 9’ që thuhet se reflekton pak edhe nga jeta private e saj.

Për muzikën dhe tekstin e këngës që si premierë pati programin festiv të Klan Kosova, janë përkujdesur Chipsi dhe Kreshnik Avdiu ndërsa inçizimi është bërë tek studio Elephant.

XL Film është produksioni me të cilin ka bashkëpunuar Dafina për videoklipin ndërsa ky projekt në momentet e para nga publikimi ka marrë kritika pozitive nga fansat.

Kujtojmë se së fundmi, Dafinën e kemi parë në duet me Rapsione. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm