Afërdita i rikthehet bishës, pozon me Ferrarin dhe prezanton unazën e martesës

By

Jetë luksoze dhe stoli prej diamanti, e karakterizojnë jetën e saj prej një vajze të famshme e cila u martua me një sportist.

Këngëtarja e modelja shqiptare Afërdita Dreshaj, jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku mund të themi lirisht se bën një jetë përrallore.

View this post on Instagram

always remember to smile

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Dasmën magjike e kreu në fund të muajit qershor, dhe gjithçka pas asaj dite të bukur me miq e familjarë ka qenë si një ëndërr. Pushime në muaj mjalti e pushime kudo që i vije gishtin globit, vera ishte e bukur për të.

Ndërsa tani, përfundimisht i është rikthyer jetës së përditshme dhe ka nisur edhe ngasjen e makinës.

View this post on Instagram

One month ago, a lifetime to go 🙏🏻💛

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Ajo dhe bashkëshorti, posedojnë një Ferrari që është njëra nga makinat më seksi që ekziston.

“Më ka munguar kjo bishë e kuqe”, ka shkruar Afërdita në Instagram, ku e ka prezantuar po ashtu unazën e saj të fejesës me një diamant gjigant në dorë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm